Çekmeköy Kuaför olarak hizmet veren Ahmet Acar Bayan Kuaförü olarak müşterilerimize; profesyonel mikro, keratin ve boncuk kaynak, saç bakımı, saç boyama, saç kesimleri, gelin başı, manikür pedikür ve ağda hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyor ve müşterilerimize kaliteli hizmetler veriyoruz. Hizmet sonrası müşterilerin yorumlarına çok değer veriyoruz. Müşteri görüşleri olumlu olması, ekibim ve beni çok gururlandırıyor. Meslekte her attığımız adımda bizleri cesaretlendiriyor.

Aşağıda, çalışmalarımızdan memnun kalan bazı müşterilerimizin görüşlerine yer verdik.

Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri - Çekmeköy Taşdelen Kuaför.

Kısa saç modellerini çok beğeniyorum. Asimetrik bob kesim yaptırmaya karar verdim ve iyi ki Ahmet Acar'a gitmişim. Bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim. Çok teşekkürler.

Sinem Balcı

Muhasebeci

Kızıl renkleri seviyorum. Saçımda görmek istedim. Eski müşteri olarak saçlarımı Ahmet'e boyattım. Her zamanki gibi istediğim rengi tutturdu. Dilar Acar'a teşekkür ediyorum.

Nadiye

Temizlik Görevlisi

Uzun zamandır saçlarıma gereken önemi göstermemiştim ve kırıldıklarını fark ettim. Saç bakımı için Ahmet beyin salonuna gittim. Çok şükür saçlarım eski sağlığına kavuştu.

Funda Taş

Öğretmen

Asimetrik kahkül modellerini çok seviyorum. Orta boy dalgalı saçlarımı Ahmet Acar'a kestirdim. Benim için pratik bir model oldu. Teşekkürler.

Kader Işık

Ev Hanımı

Tırnaklarım bayağı bakımsızdı. Ahmet Acar'a manikür pedikür bakımı yaptırdım. Verilen hizmetten gayet memnun kaldım.

Pınar

Memur

Ağda odaları gayet temiz. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ahmet Acar bayan Kuaföründen ağda hizmeti aldım. Hizmetten memnun kaldım.

Hatice Eren

Ev Hanımı

Arkadaşımın düğününe davetliydim. Saçlarım kısaydı. İstediğim saç modeli için mikro kaynak yaptırdım. İyi ki de yaptırmışım. Teşekkürler.

Songül Taşçı

Mağaza Görevlisi

Saçlarımın zayıfladığını ve kırıldığını fark ettim. Saç bakımı için Ahmet beyin salonuna gittim. Çok şükür saçlarım eski sağlığına kavuştu.

Deniz Peri

Ev Hanımı

Düğünüm 10 Temmuzda olmuştu. Instagram'dan gördüğüm gelin başı modelini Ahmet Beyden yapmasını istedim. O da yaptı.

Ece Karadayı

Ev Hanımı