Kaynak saç; ince, dökülmüş seyrek ve kısa saçlara uygulanan saç ekleme işlemidir. Bir başka deyişle kaynak; uzun, ince telli ve dökülmüş saçların daha gür, kısa ve orta boy saçların ise uzun ve hacimli görünmesini sağlayan ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken saç ekleme yöntemidir. Çekmeköy kuaför olarak, bayanların güzelliğini yansıtan saçların bakımlı, hacimli ve gür olması için profesyonel keratin, mikro ve boncuk kaynak saç hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Dilerseniz, kaynak saç hizmetlerimiz hakkında aşağıda bulunan detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Çekmeköy Kuaför Kaynak Saç Hizmetlerimiz

Çekmeköy Kuaför Kaynak Saç Hizmetlerimiz.

Günümüzde bayanlar, sağlıkları kadar dış güzelliklerine de önem veriyorlar. Bayanlar için güzel görünmenin sırrı ise saçlarında saklı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dökülmüş ve hacimsiz görünen saçları eskisinden de sağlıklı ve canlı göstermek mümkün. Kısa saçlar ise, 1-2 saatlik işlemin ardından doğal görünen muhteşem uzun saçlara dönüşebilir. Nasıl mı?

Aşağıda, kaynak saç hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri, başlıklar halinde sıraladık.

Keratin Kaynak Saç

İnsan vücudunda da bulunan, aminoasit ve proteinden oluşan keratin maddesi kullanılarak uygulanan en sağlıklı saç ekleme yöntemidir. Keratin, doğal saçın yapısını bozmaz, saça zarar vermez ve dayanıklıdır. Deri yapısına uyumlu olup sağlam ve doğal bir yapıştırıcıdır. Kaynak saça fön çekilebilir. Keratin kaynak yöntemiyle saçlar, daha hacimli ve gür görünüme kavuşur.

Keratin Kaynak Saç Ekleme Yöntemini Nasıl Uyguluyoruz?

Keratin kaynak; seyrek, ve ince telli saçlar için muhteşem bir saç ekleme yöntemidir ve hemen her saç yapısına uygulanabilir.

Saç yapısını belirledikten sonra, keratin kaynak saç uçlarını, keratin makinesiyle eriterek doğal saçlara düz ya da silindirik şekilde dikkatlice birleştiriyoruz. Belli sürenin ardından keratin soğuyup sertleşir ve dayanıklı hale gelmektedir. Renk ve saç yapısıyla doğal görünen muhteşem uzunluktaki saçlarınıza bakım ve son şeklini verip harika görünmesini sağlıyoruz.

Keratin kaynak saçın çıkarılması işlemi de tarafımızca yapılmaktadır. Tıpkı saç ekleme işleminde olduğu gibi saçlarınıza zarar vermeden özel sökücü sıvı ile kaynak saçları dikkatlice ve özenle çıkarmaktayız.

Mikro Kaynak Saç Hizmetlerimiz

Mikro kaynak, kullanımı pratik ve en son geliştirilen saç ekleme tekniklerinden biridir. İnce tutamlar halinde saça uygulandığı için doğal görünüm sağlar, Mikro nano extension, mikro kapsül ve mikro jel olmak üzere 3 tip mikro kaynak yöntemi bulunmaktadır.

Mikro nano kaynak, doğal bal mumu kullanılarak uygulanan ve doğal görünüm veren bir saç ekleme tekniğidir. Mikro kapsül kaynak; şeffaf, küçük kapsüller yardımıyla kaynak saç ekleme yöntemidir. Bu yöntemle saçlar kolayca taranabilir ve fön çekilebilir. Seyrek saça sahip olanlar bu yöntemi deneyebilirler. Mikro jel kaynak ise, saçlarda beyazlama, dökülme gibi şikayetlerden dolayı kesinlikle tercih etmediğimiz kaynak yöntemidir. Kaynak saçlar, yapıştırıcı madde kullanılarak doğal saça eklenir. Kaynak saçı çıkarmak içinse, sökücü ilaç kullanmak gerekmektedir. Bu yöntemi müşterilerimize tavsiye etmiyoruz.

Kaynak Saç Hizmetlerimiz.
Kaynak Saç Hizmetlerimiz - Çekmeköy Kuaför.
Çekmeköy Kuaför Kaynak Saç Hizmetlerimiz.

Boncuk Kaynak Saç Hizmetlerimiz

Boncuk kaynak, küçük halkaların doğal saça ve ardından kaynak saçlara geçirilip sıkıştırılarak 1 saat gibi kısa zamanda tamamlanan saç uzatma ve gürleştirme yöntemidir. Yapıştırıcı maddeler kullanılmadığı için sağlıklıdır. Diğer yöntemlere göre daha ucuzdur.

Halka kaynak saçlar, doğal saça herhangi bir zarar vermemektedir. En fazla 3 ay kullanıldıktan sonra kaynak saçlar saçlardan çıkarılabilir. Aynı kaynak saçlar, birkaç kez daha kullanılabilir.

Boncuk kaynak yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlar; işi iyi bilen birinin yapması, saçınıza uygun kaynak saçların ve kaliteli boncukların kullanılmasıdır. Çekmeköy Kuaför salonumuzda, profesyonel boncuk kaynak saç hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Dilerseniz, kaynak saç çeşitleri yazımızı okuyarak kaynak saç yöntemleri hakkında genel bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sonuç olarak keratin, mikro ve boncuk kaynak ile seyrek, kısa ya da orta uzunluktaki saçlarınız uzun ve hacimli bir görünüme kavuşacak.

Çekmeköy Kuaför olarak verdiğimiz profesyonel kaynak saç hizmetlerimiz için aşağıdaki formu doldurarak ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu

Kaynak saç hizmetlerimiz için bu formu kullanarak mesajınızı bizlere ulaştırabilirsiniz.