Aldığınız evlilik kararı için şimdiden tebrikler! 💐❤️ Düğün günü yaklaşırken, gelinlik, makyaj, davetiye ve tabi ki gelin başı gibi önemli konularda karar vermeye başlamışsınızdır. Biz de en modern ve en güzel gelin saçı modellerini, siz gelin adayları için tasarladık. Uzun, orta boy ve kısa saçlar için birbirinden şık Çekmeköy gelin saçı; örgü, topuz, dalgalı, düz, kakül, katlı, at kuyruğu ve tesettür modelleri, salonumuzda saçlarınızla buluşmayı bekliyor.

Şimdi dilerseniz, bu saç modellerinden bahsedelim.

Çekmeköy Gelin Saçı

Çekmeköy Gelin Saçı - Çekmeköy Kuaför.

Evlilik, kutsal bir bağdır. Sevmek, sevilmek, aşkı bir bebekle büyütmek, yaşadıkça anlaşılacak en özel duygulardır. Her gelin adayı, düğününde gelinliği, makyajı ve onu en kadınsı gösterecek saçları ile güzel ve alımlı görünmek ister.

Çekmeköy Kuaför olarak ekibim ve ben, düğün salonunda en güzeli olmanız için büyük çaba harcıyoruz. Saçlarınıza istediğiniz gelin saçı modelini uygulayıp doğru makyajla tamamlıyoruz.

Örgü Gelin Saçı Modelleri

Örgü, gelin saçı için hiçbir zaman vazgeçilmeyecek stillerden biri. At kuyruğu ve topuzla kombin edip, doğal saç rengiyle boyayarak harika modeller yapıyoruz. Dağınık ve vintage saç modelleriyle de örgülerin çok yakıştığını söyleyebiliriz. Dalgalı saçlarınıza taç örgü örerek doğal bir görünüm de elde edebiliriz. İsterseniz, saçlarınıza ara ara örgüler kullanıp kakül ile çok güzel görünebilirsiniz.

Kısacası, kuaför salonumuza gelerek dilediğiniz gelin başı modelini aynada görebileceksiniz.

Atkuyruğu Gelin Saçı Modelleri

Atkuyruğu, topuz modelin ardından en çok tercih edilen gelin saçı modelidir diyebiliriz. Düğünde oynamak çok terleteceğinden kullanımı açısından da gelini konforlu hissetmesini sağlayacaktır. Böylece saç modeli kolay kolay bozulmayacaktır.

Atkuyruğu saç modelleri, en çok oval yüzlü bayanlara yakışmaktadır. Çekmeköy Kuaför olarak, salonumuza gelen gelin adaylarımızı, yüz şekline göre gelin başı modellerini de önermekteyiz.

Çekmeköy Gelin Saçı Modelleri.
Çekmeköy Kuaför Gelin Saçı Modelleri.
Atkuyruğu Gelin Saçı Modelleri - Çekmeköy Kuaför.

Topuz Gelin Saçı Modelleri

Topuz gelin saçı, gelin adaylarını sade, alımlı ve olgun gösterecek modelleridir. Atkuyruğu modeller gibi konforlu ve zahmetsiz saç stilleridir.

Salonumuzda, alçak, hafif karmaşık, dağınık, kıvırcık ve örgülü topuz Çekmeköy gelin saçı modelleri tasarlamaktayız. Topuz modellerden birini saçınızda görmek istiyorsanız, salonumuza davetlisiniz.

Kıvırcık ve Dalgalı Gelin Başı Modelleri

Kıvırcık saçlar, diğer saç tiplerine göre daha sağlıklıdır ve doğal parlaklığa sahiptir. Bu durumu avantaja dönüştürebiliriz. Kıvırcık saçlarınıza ara ara Fransız örgüler örebilir ve saçlarınızı çiçek taçla süsleyebiliriz. Topuz, hafif bukleler ve balyaj, röfle ya da ombre uygulayıp saçlarınızın muhteşem görünmesini sağlayabiliriz.

Kıvırcık saçlardaki ışıltı, dalgalı saçlarda da mevcut. Dalgalı saçların kakül ile çok güzel durduğunu söyleyebiliriz. Dalgalı saçlarınızın doğru yerine örgü örerek tüm dikkati oraya çekebiliriz. Daha fazlası için sizleri salonumuza bekliyoruz.

Çekmeköy Gelin Saçı Modelleri - Çekmeköy Kuaför.
Çekmeköy Gelin Saçı Modelleri - Dağınık Topuz Gelin Başı Modeli.
Çekmeköy Gelin Saçı Modelleri - Dağınık Atkuyruğu Gelin Başı Modeli.

Ombre, Bayaj ve Röfle ile Boyalı Gelin Başı Modelleri

Saçlarınızda ışıltıları yakalamak ve farklı bir görünüme kavuşmak için ombre, balyaj ve röfle gibi saç boyama tekniklerini saçlarınıza profesyonel olarak uygulamaktayız. Rose gold, açık sarı, pilatin, kahverengi, karamel, gri, metalik gri ve diğer pastel renkler ile saçlarınızın havalı görünmesini sağlıyoruz.

Saç renginize ve makyajınıza uygun takılarla süslendiğinizde, salonun en güzeli siz olacağınızdan eminiz.

Çekmeköy Gelin Saçı: Kaküller

Kakül modeller, özellikle at kuyruğu ve topuz ile birlikte çok yakışmaktadır. Uzun ve oval yüzlü bayanlar için en ideal saç stillerinden biri. Kaküller, yüzün uzunluğunu azaltmakta ve çekici bir görünüm kazandırmaktadır.

Kakül gelin saçı modelleri, kısa saçlarda bob kesim tarzlara uyum sağlamaktadır. Yana atılmış bob tarzı dalgalı ve hafif dağınık bir model, düğün için hiç de fena olmayacaktır.

Saçınızın uzunluğu ve yapısını da dikkate alarak, yüz şeklinize en uygun kakül gelin başı modelini sizler için tasarlayabiliriz.

Sonuç olarak, düğün günü yaklaşırken, salonumuzda tasarladığımız Çekmeköy gelin saçı modellerimiz ile güzelliği ve zerafeti yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Gelin başı modellerimiz için aşağıdaki formu doldurabilir ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bayan saç modelleri sayfamızdan gelin başı modelleri resimlerini incelyebilirsiniz. Dilerseniz, gelin başı ve düğün saç modelleri 2019 resimlerine göz atabilir ve resimler içerisinden tercih ettiğiniz modeli bizimle paylaşabilirsiniz. Tesettür gelinlik için de gelinlik modelleri resimlerine bakabilirsiniz.

Çekmeköy Gelin Saçı için İletişim Formu

Çekmeköy gelin saçı hizmetlerimiz için bu formu kullanarak mesajınızı bizlere ulaştırabilirsiniz.