25 yıllık bilgi ve deneyimimizi; İstanbul, Çekmeköy kuaför salonumuzda sizlerle buluşturuyoruz. Profesyonel hizmetlerimizsaç kesimleri, saç boyama, saç bakımı, gelin başı, ağda, manikür pedikür, mikro, keratin ve boncuk kaynak. Ahmet Acar Bayan Kuaförü olarak saçlarınıza uyguladığımız profesyonel saç kesimleri hizmetlerimiz ile saçlarınızı, istediğiniz modele kavuşturuyoruz. Yıpranmış saçlarınıza profesyonel bakım yaparak eski canlılığına yakalıyoruz. İşinde uzman ve eğitimli ekibimiz sayesinde; kol, bacak, yüz, bikini bölgesi ve genital bölgelere ağda hizmeti sağlıyoruz. Tesettür ve açık gelin saçı ve makyajı ile sizleri düğününüze hazırlıyoruz. Manikür pedikür hizmetlerimizle el ve ayak bakımınızı yapıyoruz. Ombre, balyaj ve röfle saç boyama teknikleriyle saçlarınızı yeniden yorumluyoruz. Son olarak; boncuk, keratin ve mikro kaynak teknikleriyle saçlarınızı uzatıyoruz. Saçlarınızın gür ve hacimli görünmesini sağlıyoruz. Güzelliğinizi keşfetmeye ve değişime hazırsanız, farenizi aşağıya doğru kaydırın. Hizmetlerimizi daha detaylıca inceleyin.
Hizmetlerimiz - Çekmeköy Kuaför.

Çekmeköy Kuaför Hizmetlerimiz

Ahmet Acar Bayan Kuaförü olarak siz müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz şunlar:

Hizmetlerimiz - Saç Kesimleri.

Saç Kesimleri

Ahmet Acar Bayan Kuaförü olarak ben ve ekibim, uzun ve orta boy saçlarınızı istediğiniz şekilde kısaltıyoruz. İstanbul, Çekmeköy kuaför salonumuzda kullandığımız saç kesim hizmetlerimizdüz, katlı, pixie, asimetrik, kakül, bob, lob, mob, mohawk ve punk rock.

Modayı ve saç trendlerini yakından takip ediyor ve sizi, modern ve etkileyici bir görünüme kavuşturuyoruz. Dilediğiniz takdirde, yüz şeklinize en çok yakışacak saç kesim modelleri hakkında önerilerde de bulunuyoruz.

Ombre, Balyaj ve Röfle

Saç boyama, profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir kuaför hizmetidir. Saça zarar vermeden istenilen saç renklerini saça uygulama becerisidir. İstediğiniz saç rengini birebir tutturmak, ben ve ekibimin işi.

Ahmet Acar bayan kuaförü, 25 yıllık deneyimiyle dilediğiniz saç rengini, saçınızla kuvuşturmaktadır. Kendinizi mutlu hissetmeniz için kullandığımız saç boyama hizmetlerimizombre, balyaj ve röfle.

Gerçekleştirdiğimiz saç boyama çalışmalarını Galeri sayfamızdan görebilirsiniz. Güzelliğini keşfet.

hizmetlerimiz-ombre-balyaj-rofle
Gelin Başı Hizmetlerimiz - Çekmeköy Taşdelen Kuaför.

Gelin Başı

Gelin başı, düğününüzde saçınıza uygulanan en anlamlı ve en değerli düğün saç modelidir. Düğün salonunda tüm davetlilerin başını döndürecek gelin olmayı hangi kadın istemez ki.

Çekmeköy Kuaför salonumuzda, uzun, orta boy ve kısa saçlarınıza en trend örgü, topuz, dalgalı, güz, kakül, katlı, at kuyruğu ve tesettür gelin başı modellerini yapmaktayız.

Saç Bakımı Hizmetlerimiz

Saçlarınıza bakım yaptırmak için öncelikle saçlarınızı çok iyi tanımanız gerekiyor. Saçlarınızı doğal rengini ve sağlıklı halini bir düşünün. Şu sıralarda ise saçlarınızı sürekli boyatıyor ve gerekli bakıma özen göstermiyorsanız, saçlarınız o eski canlılığını ve parklaklığını büyük olasılıkla kaybetmiş demektir. Saçlarınızı sağlığına kavuşturmak ise bizim görevimiz.

Kuru, yıpranmış, kırık, kepekli, yağlı ve ince telli saçlar için verdiğimiz saç bakımı hizmetlerimiz ile saçlarınız, eskisinden de canlı ve sağlıklı olacak. Kendi yaptığımız saç bakım kürleri, saç maskesi ve kullandığımız doğal saç bakım ürünleri ile saçınız ilk tazeliğine kavuşacak.

Saç Bakımı Hizmetlerimiz - Çekmeköy Taşdelen Kuaför.
Kaynak Saç Hizmetlerimiz - Çekmeköy Taşdelen Kuaför.

Mikro, Keratin ve Boncuk Kaynak

Saçlara uygulanan kaynak, saçın daha uzun, gür ve dikkat çekici görünmesini sağlayan bir yöntemdir. Keratin ve bocuk kaynak, en çok uygulanan kaynak teknikleridir.

Salonumuzda, mikro, keratin ve boncuk kaynak yöntemleriyle orta boy ve kısa saçlarınızı hacimli ve uzun görünmesini sağlıyoruz.

Manikür Pedikür Hizmetlerimiz

Manikür pedikür, el-ayak sağlığını ve güzelliğini korumanın en etkili yollarından biridir. El ve ayak tırnaklarınızın güzel, temiz ve sağlıklı görünmesi için tırnaklarınıza düzenli olarak manikür pedikür uygulanması gerekiyor.

Ahmet Acar Bayan Kuaförü, tırnaklarınızın bakımı için profesyonel manikür pedikür hizmetleri vermektedir.

Manikür Pedikür Hizmetlerimiz - Çekmeköy Taşdelen Kuaför.
Ağda Hizmetlerimiz - Çekmeköy Taşdelen Kuaför.

Ağda Hizmetlerimiz

Sir ağda, istenmeyen tüylerin almanın en sağlıklı ve etkili epilasyon yöntemidir. İstenmeyen kıl köklerini zayıflatır ve tüylerin zamanla azalmasını sağlar. Ayrıca ağda, ölü deriyi de alarak cildin canlanmasını katkı sağlar.

Çekmeköy kuaför salonumuzda bulunan temiz ve hijyenik ağda odalarımızda, sir ağda yöntemini müşterilerimize uygulamaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz - Çekmeköy Taşdelen Kuaför.
 • İstediğiniz saç kesim modelini tasarlıyoruz.
 • Yüz şeklinize uygun saç modelleri tasarlayıp zevkinize sunuyoruz.
 • Örgü, topuz, at kuyruğu, vintage, dağınık, kıvırcık, dalgalı, düz, kaküllü ve tesettür gelin başı modelleri tasarlıyoruz. Ombre, balyaj ya da röfle boyama teknikleriyle saçlarınızı istediğiniz renge dönüştürüyoruz.
 • Saçlarınızı; ombre, balyaj ve röfle saç boyama teknikleri ile istediğiniz saç renklerine kavuşturuyoruz.
 • Mikro, keratin ve boncuk kaynak yöntemlerimizle saçlarınızın uzun, hacimli ve gür görünmesini sağlıyoruz.
 • Profesyonel saç bakımı hizmetimiz sayesinde saçlarınızı eskisinden de sağlıklı, havalı ve parlak görünmesini sağlıyoruz.
 • Manikür pedikür hizmetlerimiz ile el ve ayak tırnaklarınızı, sağlıklı, güzel ve bakımlı görünmesini sağlıyoruz.
 • Sir ağda hizmetlerimiz ile istenmeyen bölgelerdeki tüyleri sağlıklı bir şekilde alıyoruz.

Değişime Hazır Ol ve Güzelliğini Keşfet!

Kuaförlük, bir sanat işidir. Saç stilistin fırça ve makasından çıkan saçlar, kişiyi memnun etmeli ve gelen müşteri; "Saçlarım harika olmuş" diyebilmelidir. Bunu sağlamak için kuaförün, tıpkı saçlarda olduğu gibi, kendini sürekli yenilemesi, saç trendlerini takip etmesi ve kendi tasarımlarını ortaya çıkarması gerekiyor.

Ahmet Acar Bayan Kuaförü olarak bizler, saçlarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve hizmetlerimizi bu doğrultuda veriyoruz. Eşim, ben ve diğer çalışanlarımız, kendinizi mutlu hissetmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz için İletişim

Saç kesim, saç bakımı, saç boyama, kaynak, gelin başı, manikür pedikür, ağda ve diğer hizmetlerimiz sayesinde, kendinizi çok iyi hissedeceğinden eminiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri salonumuza bekliyoruz.

Değişime hazır ol ve güzelliğini keşfet.

Hizmetlerimiz - Saç Boyama.