Çekmeköy Kuaför olarak vizyonumuz; 25 yıldır müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmetlerimizi, geliştirerek devam ettirmektir. Bunu başarmak için ekibimiz, teknolojiye, yeniliklere ve yeni çalışma tekniklerini yakından takip ediyor ve kendini sürekli güncel tutuyor. Bu sayede marka değerimizi sürekli arttırıp İstanbul'da, kendi sektöründe öncü olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz - Çekmeköy Taşdelen Kuaför.

Lider Olmak

Çekmeköy Kuaför; Ahmet Acar Bayan Kuaförü olarak bizler, kendimizi sürekli geliştirerek İstanbul'daki sektörde lider olmayı hedefliyoruz.

Memnuniyeti Sürekli Kılmak

Kuaför salonumuz, şimdiye dek sunduğu profesyonel hizmetler, güler yüz ve misafirperverlik ile müşterilerini her daim memnun etmeye devam edecektir.

Teknolojiyi Kullanmak

Her geçen gün hızla gelişen teknolojidan faydalanarak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Eğitimli Elemanlar

Ahmet Acar Bayan Kuaförü, müşterilerine kaliteli hizmet verirken, aynı zamanda kaliteli hizmetleri sağlayacak eğitimli elemanlar yetiştirmeyi de önemsemektedir.

Tasarımda Öncü Olmak

Dünya çapında en son çıkan saç modellerini tasarlayan firma olarak yeni saç tasarımlarıyla sektörde söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz.

Dünyaya Entegre Olmak

Dünya çapında her müşterinin beğenisini kazanacak saç kesim modelleri, gelin başı ve kaynak saç modellerimizle Dünyaya entegre olduk. Bunu devam ettirmek istiyoruz.