İş sektörümüzde; "İlham al ve güzelliğini keşfet." sözüyle yola çıktık ve başarılarla yolumuza devam ediyoruz. Saç kesimleri, saç bakımı, saç boyama, gelin başı, kaynak, manikür pedikür ve ağda; müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz. Çekmeköy kuaför olarak verdiğimiz bu hizmetler ile müşterilerimizin salonumuzdan memnun ayrılması, en büyük misyonumuz. Ahmet Acar Bayan Kuaförü salonumuza gelen bayan müşterilerimizin yüzlerinin gülmesi ve salonumuzu kaliteli bir işletme olarak anmaları bizleri çok cesaretlendiriyor.

Aşağıda bulunan tüm misyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

Misyonumuz

Misyonumuzu net açıklamak için 6 önemli başlığa sahibiz. İşte misyonumuz:

Misyonumuz - Çekmeköy Taşdelen Kuaför.

Güven

Sunduğumuz tüm profesyonel hizmetlerimizle müşterilerimize güven vermek ve salonumuzu tekrar ziyaret ettiklerinde endişelenmeden hizmetlerimizden faydalanmalarını sağlamak.

Kaliteli Hizmet

Saç kesimleri, saç boyama, saç bakımı, gelin başı, ağda, manikür pedikür, mikro keratin ve boncuk kaynak alanlarında sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızı hiç taviz vermeden devam ettirebilmek.

Memnuniyet

Kuaför salonumuza her gelen müşterilerimizin ihtiyaçlarını başarıyla karşılayarak onları memnun etmek.

Yenilenmek

Çekmeköy Kuaför olarak bizler, kendimizi sürekli yeniliyoruz. En iyi hizmeti verebilmek için en trend saç modellerini yakından takip ediyoruz.

Eleman Yetiştirmek

Kendilerini mesleğine adamış, işinde başarılı ve insan ilişkilerinde kaliteli elemanlar yetiştirmek.

Hayatı Kolaylaştırmak

Kuaför salonumuzdaki dinlenme salonumuzda bekleyen müşterilerimize sunduğumuz dergiler, ikramlar ve İnternet ile hayatı kolaylaştırıyoruz.