Ahmet Acar Bayan kuaförü, müşterilerin memnuniyeti için eğitimin ve teknolojinin tüm imkanlarını sonuna kadar kullanmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz profesyonel hizmetlerin yanında, güler yüz, ikram ve en iyi şekilde ağırlama gibi kültürel hizmetlerimizle kendilerini konforlu hissetmelerini sağlıyoruz. İstanbul, Çekmeköy kuaför ekibi olarak değerlerimiz; güvenilirlik, dürüstlük, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, misafirperverlik, değişime ve yeniliğe açıklık, müşteri odaklılık ve takım ruhu.

Değerlerimiz

Değerlerimiz - Çekmeköy Kuaför.

Kalite

Kalite, değerlerimiz içerisinde ilk sıralarda yer almaktadır. Müşterilerimize profesyonel hizmet verebilme bilinciyle hareket ediyoruz. Çalışmalarımızı en üst düzeyde tutarak kalitemizi sürekli olarak arttırıyoruz.

Güvenilirlik

Güvenilirlik, markamız için en önemli değerlerimizden biri. Ahmet Acar Bayan Kuaförü olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine cevap veriyor ve güvenlerini taze tutuyoruz.

Müşteri Odaklılık

Kuaför salonumuza gelen her müşterilerimizin ihtiyaçlarını başarıyla karşılayarak onları memnun etmek, bizleri çok gururlandırıyor. Bu durumu, müşteri odaklılık bilinciyle hareket etmemize borçluyuz.

Misafirperverlik

Profesyonel hizmetlerimizin yanında, güler yüz, ikram, en iyi şekilde ağırlama, İnternet gibi hizmetlerimizle kendilerini salonumuzda konforlu hissetmelerini sağlıyoruz.

Sorumluluk

İstanbul'da bayan kuaförü sektöründe lider olabilmek için, sorumluluk duygusuyla hareket etmekteyiz. Kullandığımız saç kesim, boyama, saç bakımı yöntemleri, ürünler ve teknolojik aletler ve tecrübelerimizle müşterilerimize karşı olan tüm sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Değişime Açıklık

Ahmet Acar Bayan Kuaförü ekibi, değişime ve yeniliğe açıktır. Saç modelleri ve güzellik hakkında en son haberleri, sosyal medyayı yakından takip ediyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek kendimizi devamlı yeniliyoruz.